stomatologia częstochowa

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ BEYOND POLUS

Mamy dla Was ofertę nie do odrzucenia:)

Po zabiegu będziesz miał/miała lepsze samopoczucie, większą pewność siebie i częściej będziesz uśmiechnięty/uśmiechnięta !!!!!!

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ BEYOND POLUS
W REWELACYJNEJ CENIE
600 zł zamiast 1000 zł.
Oferta ważna od dziś do końca kwietnia.

Wybielanie zębów to jeden z najpopularniejszych zabiegów poprawiający estetykę zębów. Śnieżnobiały uśmiech wpływa na dobre samopoczucie i dodaje pewności siebie. Zdrowe i białe zęby są naszą wizytówką.

Najbardziej wygodną i bezpieczną metodą jest wybielanie lampą Beyond. Emituje ona zimne, niebieskie światło o wysokiej częstotliwości, które aktywuje i przyspiesza proces wybielania. Jest to technika sprawdzona klinicznie i bezpieczna.
Zimne światło stosowane w systemie Beyond nie powoduje podrażnienia nerwów, środek wybielający jest oparty na składnikach wodnych i nie uszkadza zębów. Czasami może pojawić się nadwrażliwość, która nie oznacza niczego złego i znika po ok. 3 dniach.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?

Zęby zawsze będą bielsze niż były. Efekt wybielania jest zależny od indywidualnych predyspozycji oraz sposobu odżywiania się. Przeważnie kolor osiągnięty po wybielaniu lampą utrzymuje się przez 2 lata. Jeśli występuje jednak indywidualna tendencja do szybszego pogarszania się koloru zębów, może zaistnieć potrzeba przeprowadzenia kuracji przypominającej. Stosując preparaty do podtrzymywania efektu wybielania, można zachować idealnie białe zęby przez długie lata.

Czy po zabiegu trzeba stosować się do szczególnych wskazań, np. w stosunku do tego co jemy lub pijemy?

Przez przynajmniej 48 godzin należy zachować „białą dietę”. Należy zaprzestać palenia papierosów, picia kawy, herbaty, czerwonego winna i innych „kolorowych” napojów oraz pokarmów zawierających barwniki.