stomatologia częstochowa

POWIĘKSZANIE UST

Powiększanie i modelowanie ust polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w czerwień wargową powiększając w ten sposób objętość ust.
W zależności od oczekiwanych efektów wprowadzane są dwie lub jedna ampułka. Po zabiegu usta stają się młodsze, jędrniejsze oraz nadają niezwykłej kobiecości. Ponadto usta wypełnione kwasem hialuronowym są stymulowane do poprawy ich nawilżenia i elastyczności.

 
stomatologia estetyczna

Wskazania:

- wąskie wargi
- asymetria ust
- drobne zmarszczki wokół ust
- często przesuszone usta
- odwodnione, cienkie usta które utraciły swoja jędrność
 

Ile Trwa Zabieg?

 
Zabieg trwa ok. 30 min, jest prawie bezbolesny, zawsze stosuje się znieczulenie miejscowe (w kremie lub injekcyjne). Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji tj. obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ból i świąd oraz nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu implantacji żelu.
 
Objawy te ustępują zwykle samoistnie w ciągu 1-2 dni po wstrzyknięciu preparatu w skórę. Czas utrzymywania się efektu: 6 - 9 miesięcy.

Formularz Kontaktowy

 

Imie
Nazwisko
Telefon
E-Mail
Twoja Wiadomość

Telefon

505 712 315

 

Cena

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – od 700 zł ampułka 1ml