stomatologia częstochowa

SKEYNDOR TERAPIA POWER HYALURONIC

Reguluje naturalną hydrodynamikę skóry, przywracając jej optymalne nawilżenie, co gwarantuje proces jej odnowy i wygładzenie jej powierzchni. Nowoczesna terapia Power Hyaluronic została stworzona, w oparciu o składniki o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne. Czego rezultatem jest idealnie nawilżona i wygładzona skóra.

 
 
 

Jakie są zawarte Substancje Aktywne?

Nanoliposomy z komórek macierzystych pochodzenia roślinnego
stymulują wytwarzanie komórek macierzystych naskórka i chronią je przed szkodliwym działaniem np. promieniowania UV. Badania In vivo (PRIMOS, 20 0chotników w wieku od 37 do 64 lat, czas trwania badania 28 dni, aplikacja 2 razy dziennie) potwierdziły znaczną redukcję zmarszczek. Zawartość komórek macierzystych pochodzenia roślinnego jest przekazywana za pośrednictwem nanoliposomów.

Wyciąg z Spilanthes Acmelia w/o (Akarkara)
roślina pochodząca z Indii. Wzmacnia funkcje bio-mechaniczne skóry. Odpowiedzialna za włókna kolagenowe i ich przymocowanie do fibroplastów, co wpływa na napięcie całej struktury.

Wyciąg z kopru morskiego (w/o)
łączy procesy namnażania i różnicowania komórek naskórka. Odpowiedzialny jest za detoksykację skóry, dotleniając ja i zapobiegając w ten sposób procesowi obumierania komórek.

Wyciąg z lawendy (w/o)
szybki efekt wygladzający. Specyficzny produkt przeznaczony do wygładzania głębokich zmarszczek oraz zmarszczek mimicznych. Redukuje efekt skurczów twarzy, zmniejszając w ten sposób możliwość powstawania zmarszczek.

 
Wyciąg z łubinu
przywraca skórze gęstość i poprawia wygląd skóry, w wyniku czego zwiększa się synteza kolagenu.
 
 

Formularz Kontaktowy;


Imie
Nazwisko
Telefon
E-Mail
Twoja Wiadomość
 

Telefon

Tel.505 712 315

 

Cena

Power Hyaluronic Idealnie nawilżona i wygładzona skóra 250 zł
Eternal Komórki macierzyste Natychmiastowa odnowa, lifting i regeneracja: 300 zl
Do każdego zabiegu gratis masaż twarzy